Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Poděkování ZŠ a MŠ Špičák

Dnes bychom chtěli vzdát velký dík i ZŠ a MŠ Špičák, které pečovaly o děti IZS během nouzového stavu. Základní škola se na výuce těchto dětí podílela již podruhé, a žáci si přístup učitelů i program samotný velmi chválili.

Oproti tomu MŠ Zhořelecká byla dětem rodičů IZS zpřístupněna poprvé, a rodiče, kteří v této době umístění dětí do MŠ využili, se shodli, že celá organizace probíhala na jedničku. Školka byla v provozu necelých šest týdnů a za tuto dobu se zde vystřídalo celkem 26 učitelek ze všech školek na sídlišti, a to vč. paní ředitelky, vychovatelek a pedagogické asistentky. A jak doplnila ředitelka MŠ paní Timová, za celou dobu nenastal jediný problém nebo konflikt a skladba dětí, které se zde sešly, byla naprosto úžasná, stejně jako děti samotné. Děti se v novém prostředí adaptovaly rychlostí blesku a všechny personální obměny zvládaly hravě a s nenuceností sobě vlastní.

Děkujeme všem, kteří se na péči o naše děti podíleli...

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu