Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Gratulace prvním miminkům 2022

Prvním miminkem pocházejícím z České Lípy se letos stal chlapeček Antonín Samec. Ten přišel na svět v neděli 2. 1. 2022 v 19:17 hodin. Měřil 50 cm a vážil úctyhodných 3620 g.

Poblahopřát mamince k narození prvního českolipského občánka dnes osobně přišel pan místostarosta České Lípy Jaroslav Turnhöfer. Nicméně vzhledem k zákazu návštěv v NsP byl dar v podobě květiny a dárkového šeku v hodnotě 5000 Kč na nákup v obchodě s dětským vybavením předán prostřednictvím personálu novorozeneckého a gynekologicko-porodnického oddělení.

Včera také proběhla gratulace novopečené mamince Viliama Štíchy ze Šluknova, jenž se stal prvním letošním miminkem narozeným v českolipské nemocnici. O předání kytice a dárkových balíčků se postaral sám generální ředitel nemocnice Ing. Pavel Marek a zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. David Hradec.

Oběma rodičům přejeme čas plný radosti, štěstí a zdraví s nejmladším členem jejich rodiny.

© 2022 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu