Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Studium na SZŠ v České Lípě

Máte zájem studovat obor Ošetřovatelství nebo Praktická sestra na SZŠ a SOŠ v České Lípě? Zájemci, kteří se přihlásí ke studiu v tomto roce a později, a budou chtít studovat ve městě Česká Lípa, budou žádat o přijetí ke studiu na SZŠ a SOŠ Česká Lípa, p. o., a tito budou zároveň jejími prvními absolventy o několik let později. Tyto zájemce prosíme, aby nezasílali své přihlášky na adresu SZŠ a VOŠ Liberec, které má nyní své odloučené pracoviště v České Lípě. Tato škola, vystupující jako detašované pracoviště, nebude již studium pro letos a později přijaté studenty nabízet.

Pro zájemce o studium ve školním roce 2021/2022 platí tato adresa pro zasílání přihlášek: SZŠ a SOŠ Česká Lípa, p. o., 28. října 2707, 470 01 České Lípa.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu