Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Veletrh uplatnění v medicíně HK

Také naše nemocnice se včera zúčastnila již 12. ročníku „Veletrhu pro uplatnění v medicíně“ organizovaného Asociací studentů medicíny při lékařské fakultě v Hradci Králové. Veletrh se konal přímo v areálu fakultní nemocnice a účast byla (naštěstí pro nás) opravdu hojná. Náš tým, složený z personální ředitelky, personalistky a třech mladých lékařů z různých oborů, představili medikům různé možnosti zapojení se do činnosti v naší nemocnici.

S ohledem na to, ve kterém ročníku se studenti právě nachází, jsme je seznamovali například s podmínkami pro výkon povinné praxe, stáže nebo pro čerpání stipendijního programu. U studentů 6. ročníku jsme se pak zaměřovali především na představení nemocnice z pohledu budoucího zaměstnavatele a odpovídali na otázky vztahující se k jednotlivým oddělením, odbornostem a dalšímu vzdělávání.

© 2022 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu