Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Česká Lípa opět podpořila Sociální lůžka

Město Česká Lípa opětovně podpořilo dotačním titulem činnost oddělení Sociálních lůžek, které je nedílnou součástí Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. Město za tímto účelem uzavřelo s českolipskou nemocnicí smluvní vztah.

Posláním Oddělení Sociálních lůžek je zejména zajištění kvalitní péče a služeb těm osobám, které nemohou žít ve vlastním přirozeném prostředí z důvodu snížené soběstačnosti či omezené schopnosti péče o sebe. Na oddělení Sociálních lůžek klienti čekají na umístění do sociálních zařízení, kde jim je následně poskytována potřebná péče, kterou vyžadují.

„Naší snahou je všem klientům, kteří jsou z různých důvodů hospitalizováni na tomto oddělení, poskytovat takové služby, které odpovídají zcela jejich individuálním potřebám,“ vyzdvihla vedoucí zdravotně sociální pracovnice českolipské nemocnice Mgr. et Mgr. Kristína Lakatošová.

© 2020 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu