Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Poděkování ZŠ Špičák za péči o děti rodičů pracujících v IZS

Od 14. října zajišťovala českolipská Základní škola Špičák péči o děti rodičů, kteří pracují v Integrovaném záchranném systému. Za českolipskou nemocnici využilo tuto možnost celkem 15 dětí. Škola se stejně jako v jarních měsících velmi aktivně zapojila jak výuky, tak do volnočasových aktivit dětí. Tímto by českolipská nemocnice chtěla vyjádřit velký dík řediteli ZŠ Špičák Mgr. et Mgr. Liborovi Šmejdovi, MBA a všem vychovatelům a pedagogickým asistentům, Libereckému kraji, který zajišťoval vznik zařízení, i samotnému zřizovali školy, městu Česká Lípa.

Celý systém péče o děti zahrnuje on-line výuku, časté vycházky, hraní venkovních her a jinou zájmovou, výtvarnou a pracovní činnost. Péče byla poskytována od pondělí do pátku v časovém rozpětí mezi 6 až 20 hodinou a součástí bylo také bezplatné stravování dětí.

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu