Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Předporodní kurz

Tento kurz Vám poskytne základní informace týkající se porodu. Dozvíte se, co si vzít s sebou do porodnice, jak probíhá příjem na porodní sál, seznámíte se s průběhem vlastního porodu a zjistíte, co vás čeká během něj i po něm.

Kurz je jednorázový, dobrovolný a koná se v určených termínech (viz níže) vždy od 14:00 hodin v 8. patře nemocnice na porodním sále. Cena předporodního kurzu je 200 Kč (poplatek se hradí na pokladně).

Kapacita kurzu je 7 párů (stačí i jen budoucí maminka). V případě, že kurz překročí kapacitu, budeme Vás kontaktovat buď emailem nebo telefonicky a nabídneme termín náhradní. V opačném případě se těšíme na Vaši účast. Pokud se budete chtít z objednaného kurzu omluvit, oznamte nám to prosím prostřednictvím SMS na tel. č.: +420 606 634 260.

Registraci provádějte elektronicky prostřednictvím formuláře níže.

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), dáváte odesláním formuláře souhlas se zpracováním osobních údajů.

© 2022 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu