Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Ceník služeb

Ceník je rozdělen podle typu služby na tyto čtyři kategorie: zdravotní (které se převážně vážou ke konkrétnímu oddělení), ostatní zdravotní (informace pro samoplátce a lékařská vyšetření za účelem vydání určitého oprávnění), ostatní (cena stravy, ubytování, pořizování výpisů apod.) a prodej jednorázových pomůcek.

Jednorázové ochranné pomůcky k zakoupení v NsP:

  • Návštěvnický balíček, který zahrnuje: 1 návštěvnický jednorázový plášť, 1 ústenku, 1 baret a 1 návleky na boty. Tento balíček je určen zejména pro návštěvníky ARO, JIP a novorozeneckého oddělení.

  • Oděv otce u porodu, jehož součástí je: 1 jednorázová halena a 1 jednorázové kalhoty. Na výběr ve velikostech L a XL.

  • Kolonošortky jsou jednorázové spodní prádlo, které pacientovi přináší větší komfort a zachování intimity během kolonoskopického vyšetření.

Mezi hlavní výhody použití ochranných pomůcek patří předcházení infekcí pacientů i návštěvníků, zajištění veškeré potřebné ochrany v jednom balení, jistota, že pomůcky jsou v souladu s normou ISO 14001 a zajištění žádané intimity a pohodlí během návštěvy nebo při zákroku.

Pokladna - budova A - informace, otevřeno nonstop

Pokladna - budova polikliniky, 2. patro, výdej pozůstalostí.

Provozní doba : pondělí, středa 7:00 - 11:00

úterý, čtvrtek 11:00 - 15:00

pátek zavřeno

Na obou pokladnách lze platit kartou.

Jak postupovat jako samoplátce, když chci laboratorní vyšetření?

Zájemce o vyšetření se dostaví k laboratořím ve 4. patře budovy nemocnice (budova A), zazvoní u okénka oddělení biochemie a mikrobiologie, nebo hematologie a informuje laborantku o požadovaných vyšetřeních. Laborantka připraví žádanku, sdělí potřebné další informace, poučení a zpracuje fakturu. Zájemce uhradí fakturu v přízemí budovy nemocnice na informacích.

Vzhledem k požadavkům před odběrem biologického materiálu je třeba postupovat dle doporučení laborantky.

Odběr krve provede sestra v odběrové místnosti v budově polikliniky (budova B) ve 4 patře. Lze využít průchod mezi budovami přes oddělení radiodiagnostiky ve 3. patře. Provozní doba odběrové místnosti je po-pá 7.00 – 12.00. Odběr krve je fakturován zvlášť.

Výsledek vyšetření si žadatel vyzvedne v laboratoři, ve 4. patře budovy nemocnice, na základě zaplacené faktury.

Dokumenty ke stažení

© 2023 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu