Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Očkování COVID-19

Na této stránce najdete veškeré informace týkající se očkování proti onemocnění COVID-19 v očkovacím centru umístěném v areálu Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Základní informace

Od 31. 05. 2021 probíhá očkování na adrese Purkyňova 1849, Česká Lípa. Očkovací centrum je situováno v budově G (dříve polní nemocnice). Viz mapka.

Parkování je možné buď přímo v areálu nemocnice nebo na parkovišti u restaurace Arbes. Nejbližšími zastávkami MHD jsou Purkyňova-nemocnice, Moskevská, Liberecká a Jana Wericha. (Upozorňujeme občany, že lávka podél budovy Polikliniky je částečně uzavřena. Průchod budovou skrze lékárnu lze využít pouze v době do 17:30 hodin.)

Provozní doba očkovacího centra je stanovena na každý pracovní den od 13:00 do 21:00 hodin.

Registrace, rezervace, skupiny očkovaných, kontakty

Skupiny, jimž je aktuálně umožněna registrace k očkování, jsou přehledně vypsány na webových stránkách MZ ČR: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/.

Registraci k očkování je nutné provést na portálu https://registrace.mzcr.cz/. Poté, co registrovaní obdrží PIN2, je nezbytné přihlásit se na konkrétní termín očkování zde: https://rezervace.mzcr.cz/.

Obecné dotazy ohledně očkování vám zodpoví pouze na lince 1221 (po-ne 8-19 hod.). S registrací a změnou termínu očkování více než 24 hodin před výkonem vám pomohou na lince 1221 nebo 800 880 066 (po-pá 8-16 hod.). Potřebujete-li si potvrdit datum a čas očkování nebo změnit termín očkování v době kratší než 24 hodin před výkonem, využijte linku očkovacího centra 722 992 303, která je vám k dispozici souběžně s jeho otevírací dobou (po-pá 13-21 hod.).

Další důležité informace

Na očkování se dostavte s časovým předstihem max. 15 minut z důvodu prevence kumulace osob před očkovacím centrem.

Nejvhodnějším oblečením pro aplikaci je svršek s krátkým rukávem.

Při volbě prvního termínu očkování dbejte na to, abyste mohli přijít i na druhý termín aplikace o 42 dní později. Dovolená není důvod k přesunu termínu. S termíny je možné manipulovat pouze ze zdravotních důvodů, které je nutné doložit.

V dokumentech ke stažení naleznete dotazník před očkováním, který je možné si vyplnit v klidu domova, a zkrátit tak dobu návštěvy v očkovacím centru o několik minut. Šetří to především váš čas.

Oznámení ÚZIS vydané dne 11. 06. 2021:

Dnešním večerem bude pozastaveno automatické rozesílání certifikátů o provedené vakcinaci, kdy byl certifikát automaticky rozesílán na kontaktní email očkované osoby po ukončení vakcinace.
Od dnešního večera bude po zadání první a druhé dávky zasílán pacientovi pouze notifikační email, že certifikát je možné stáhnout z internetových stránek https://ocko.uzis.cz.

Dokumenty ke stažení

© 2021 Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Návrh a tvorba webu