Aktuality

Uzavření průchodu

Vážení návštěvníci, průchod mezi poliklinikou a budovou Dětské nemocnice bude po dobu probíhající rekonstrukce hemodialýzy uzavřen.

>> CELÝ ČLÁNEK

Informace

Výběrové řízení na rezidenční místo - nelékaři

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v souladu s Vyhl.č. 186/2009 Sb., o rezidenčních místech ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje

Výběrové řízení na rezidenční místo - nelékaři 
Seznam rezidenčních míst v oboru specializačního vzdělávání:

>> CELÝ ČLÁNEK

Nové pokoje Novorozenecké oddělení

Maminky a jejich miminka, které zůstávají v nemocnici po narození delší dobu, budou v českolipské nemocnici v novém prostředí. Pokoje na Novorozeneckém oddělení prošly zásadní nezbytnou rekonstrukcí.

>> CELÝ ČLÁNEK

Rozhovor zdravotechnika

Oddělení zdravotechniky, v pozadí stojící odborníci, bez kterých by se neobešly veškeré zdravotnické přístroje v nemocnici. Členy týmu jsou v českolipské nemocnice dva mladí aktivní biomedicínští inženýři, kteří společně říkají:

>> CELÝ ČLÁNEK

Vše důležité pro pacienty a návštěvníky nemocnice, která se od 1. července 2007 transformovala na akciovou společnost, má 488 akutních lůžek, z toho 117 lůžek následné péče a 18 lůžek sociálních.
Informace o jednotlivých odděleních, ambulancích a službách. Aktuality a důležitá upozornění.Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)