Oprava přístupové cesty k poliklinice

Česká Lípa 7. listopadu 2017

Na počátku listopadu dojde v českolipské nemocnici k nezbytné opravě přístupové cesty od centrálního parkoviště do budovy polikliniky.

6. listopadu začne nejprve oprava přístupové cesty, která vede od záchytného velkého parkoviště u Arbesa směrem ke schodišti budovy polikliniky a dále dojde k opravě přilehlého schodiště. Práce zde potrvají cca 1 týden. Na tyto stavební práce poté, od 10. listopadu, naváže dílčí oprava lávky kolem budovy polikliniky. Vše by mělo být dokončeno do konce měsíce listopadu.

Celá stavba bude řádně označena, prosíme všechny návštěvníky i pacienty nemocnice, aby v tomto období využívali přístup do polikliniky směrem od nemocnice. Omlouváme se všem za komplikace a děkujeme za pochopení.