Českolipská nemocnice opět přidá 10%

Česká Lípa 7. června 2019

Na dnešním kolektivním vyjednávání managementu Nemocnice s poliklinikou v České Lípě s odborovými organizacemi se všichni zástupci shodli na zvýšení mezd ve výši 10%, a to s platností od 1. července 2019.

Zvýšení se týká tarifních mezd zdravotnických nelékařů a dělnických pracovníků (mzdová třída 1 – 10). Oproti loňskému roku budou od tohoto data také zrušeny první dva mzdové stupně Stupnice mzdových tarifů.

Nemocnice od letošního roku nabízí také nové zaměstnanecké benefity. K původním, jako například týdnu dovolené navíc, výrazné podpoře vzdělávání zcela zdarma, 10% slevě do lékárny a Centra zdraví, výhodnému zaměstnaneckému mobilnímu tarifu i pro rodinné příslušníky, a mnoho dalších, v letošním roce nemocnice zvýšila příspěvek na penzijní připojištění nebo rozšířila nabídku permanentek na trávení volného času všech svých zaměstnanců.