Ocenění města

Česká Lípa 14.10.2019

Dlouholetá zaměstnankyně nemocnice, všeobecná sestra paní Marie Březinová, se stala jednou z oceněných městem Česká Lípa.

Paí Marie Březinová získala ocenění Poděkování starostky za rok 2019.

„Nečekala jsem to, beru to jako ocenění za těch 45 let, co ve zdravotnictví pracuji. Co k tomu více říci, jen asi to, že budu dělat stále dál,“ komentovala své ocenění paní Marie Březinová. Se sestřičkou se můžete pravidelně potkávat na traumatologické ambulanci.

Dnes paní Marii Březinové poděkoval za její práci také generální ředitel nemocnice Ing. Pavel Marek a také ředitelka pro ošetřovatelskou péči Mgr. Dana Šperlíková. Ta uvedla, že v řadách ošetřovatelského personálu má českolipská nemocnice ještě řadu osobností, které by si ocenění zasloužily. Nemocnice tak jistě využije i dalších ročníků poděkování k nominování svých zaměstnanců. Ke včerejším gratulantům patřila také vrchní sestra Ortopedicko-traumatologického oddělení českolipské nemocnice paní Martina Černá.