Informace pro budoucí rodičky ze Šlukovského výběžku

14. března 2017

Gynekologicko - porodnické oddělení v České Lípě je připraveno poskytovat zdravotní péči budoucím maminkám ze Šluknovského výběžku.

„Množí se nám dotazy budoucích rodiček na možnost využít naši porodnici,“ říká primář Gynekologicko-porodnického oddělení českolipské nemocnice MUDr. Miloš Volek. „Chtěli bychom všechny nastávající maminky z této oblasti uklidnit, ano, jsme připraveni jim poskytnout maximální zdravotní péči,“ říká dále MUDr. Miloš Volek.

Sepsat porodopis mohou v českolipské nemocnici všechny nastávající maminky od 34 týdne těhotenství, a to v 8. patře budovy nemocnice každý všední den v dopoledních hodinách.

Veškeré informace o Gynekologicko-porodnickém oddělení naleznou zájemkyně na www.nemcl.cz.