Zaměstnanecké výhody

<< zpět na Volná pracovní místa
 

Týden dovolené navíc

Týden dovolené navíc

Naše nemocnice Vám nad rámec zákoníku práce dá jeden týden dovolené navíc - celkem tedy získáte 5 týdnů na odpočinek.

Výhodný zaměstnanecký tarif

Výhodný zaměstnanecký tarif

Výhodný zaměstnanecký tarif od operátora O2 můžete získat již po třech měsících zkušební doby v hlavním pracovním poměru. Oproti záloze Vám zajistíme novou SIM kartu (pokud jste u jiného operátora) i převod telefonního čísla. Navíc si můžete tento tarif pořídit i pro vaše příbuzné či známé (až 5 SIM karet na jednoho zaměstnance), se kterými si poté budete volat v rámci tohoto tarifu úplně zdarma.

Příspěvek na závodní stravování

Příspěvek na závodní stravování

Nemocnice umožňuje svým zaměstnancům závodní stravování v objektu Nemocnice. Každý pracovník má během pracovního dne nárok na jedno hlavní jídlo za sníženu cenu 35,- Kč.

STRAVOVACÍ PROVOZ >>

Možnost vzdělávání a profesního růstu

Významná podpora vzdělávání

Nemocnice hradí svým zaměstnancům odborného akce v rámci celoživotního i specializačního studia v plné výši, a to od 1.1.2016 dokonce bez nutnosti podpisu kvalifikační dohody. V rámci kolektivní smlouvy mají „studenti“ před prvním pokusem své atestační zkoušky 6 dní pracovního volna včetně samotné zkoušky. Několikrát během roku jsou také pořádány odborné konference a semináře přímo v nemocnici. Zaměstnanci tak mohou získat potřebné kreditní body a zajímavé informace aniž by museli vyjíždět do jiných měst a zdravotnických zařízení. Samozřejmostí je také lékařská knihovna, kde naleznou odborné informace nejen lékaři, a která je pro naše zaměstnance zcela zdarma.

LÉKAŘSKÁ KNIHOVNA >>

Příspěvek na závodní stravování

Odměny za pracovní výročí

Každý měsíc jsou odměňováni zaměstnanci, kteří oslavují kulaté či půlkulaté pracovní výročí. Pro každého, kdo je u nás zaměstnán 15, 20, 25, 30, …. máme přichystány krásné potravinové dárkové koše.

Plus od nás v případě kulatého výročí obdrží ještě navíc finanční odměnu:

 • 10 let = 2 000,- Kč
 • 20 let = 3 500,- Kč
 • 30 let = 5 000,- Kč
 • 40 let = 7 500,- Kč
Příspěvek na závodní stravování

Společenské akce

V průběhu roku pořádá nemocnice několik různých společenských akcí pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

 • Reprezentační nemocniční ples
 • Dětský den – rodinný den
 • Mikulášská besídka
 • Bowlingové turnaje
 • Zájezdy na kulturní akce
  a podobně
Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Po splnění nezbytných náležitostí Vám bude českolipská nemocnice pravidelně přispívat na Vaše penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření.

 10% sleva v lékárně a Centru zdraví

10% sleva v lékárně a Centru zdraví

Jedinečnou slevu ve výši 10% Vám na volném prodeji nabídneme v lékárně, která sídlí v budově polikliniky, i v naší prodejně zdravotnických potřeb, v Centru zdraví (zde tvoří výjimku sortiment od společnosti Peter Legwood, kde je nutné dodržet smluvně garantované ceny). 

Volnočasové permanentky

Volnočasové permanentky

Nabídneme Vám permanentky na trávení volného času Vás i celé Vaší rodiny. Těšit se můžete na kulturní vyžití, sport i relaxaci.Operační program pro lidské zdroje (logo-esf-web-sirka.gif)
Regionální operační program severovýchod (eu_severovychod_banner.jpg)